www.balticmarinenews.lv

www.stenalinefreight.com

16.10.2014.

 

Prāmju operators "Stena Line" palielina reisu skaitu uz Zviedriju


 

  Prāmju operatora "Stena Line" maršruts Ventspils - Nīneshamna (Zviedrija) kļūst arvien pieprasītāks, kopš tas tika pārņemts no "Scandlines" pirms vairākiem gadiem, un kravu un pasažieru skaits turpina augt. Šī gada pirmajos 9 mēnešos kravu vienību un pasažieru skaits palielinājies par 23 procentiem, tādēļ "Stena Line" palielinās prāmju reisu skaitu abos virzienos no šī gada 19. oktobra, šī maršruta izpildē iekļaujot prāmjus "ASK" un "URD".

 

  Šobrīd maršrutā Ventspils - Nīneshamna kursē prāmji "Scottish Viking" un "Stena Flavia". Ar prāmju "ASK" un "URD" iekļaušanu reisu skaits abos virzienos tiek palielināts no 6 līdz 8 reizēm nedēļā, turklāt viena atiešana uz Nīneshamnu un atpakaļ tiks veikta no Liepājas ostas. Prāmji "ASK" un "URD" turpinās kursēt arī maršrutā Liepāja - Traveminde (Vācija).

 

  "Protams, ir ļoti patīkami, ka maršruts Ventspils - Nīneshamna tik strauji attīstās. Šobrīd mums ir iespēja palielināt kapacitāti ar papildus atiešanām klientu pieprasītos laikos. Un tas iespējams, šī servisa sniegšanā iesaistot papildus prāmjus, kas līdz šim kursējuši no Latvijas uz Vāciju. Tas ir pašsaprotami, ka pielāgojam savu darbību tirgus pieprasījumam," informē Tonijs Mikelsens, Baltijas jūras maršrutu direktors.

"Stena Line" ir pārliecināti par šī virziena arī turpmāku attīstību.

  "Šis mums ir stratēģiski svarīgs maršruts, un turpināsim strādāt pie tā pilnveides. Mūsu mērķis ir ieviest 2 identiskus prāmjus, kas būtu vienlīdz piemēroti kā kravu pārvadāšanai, tā pasažieru ērtībām, " tā Tonijs Mikelsens.


Jaunais grafiks stāsies spēkā šī gada 19. oktobrī.


Zane Aperāne

“STENA LINE”

  Mārketinga koordinatore

_MG_3733 IMG_3618 STENA 1 STENA 3 STENS 2 visual lighboxby VisualLightBox.com v5.9